✿ ☼ مرکزفرهنگی منتظران حضرت مهدی ☼ ✿

عجیب‌ترین راههای درمان در دنیا +تصویر


عجیب‌ترین راههای درمان در دنیا +عکس
همه روزه افراد زیادی در دنیا بیماری های مختلفی می گیرند و البته درمان های متفاوتی نیز برای آن ها وجود دارد اما بعضی ها، درمان های غیر متعارف را به راه های دیگر ترجیح می دهند.
کشورهای مختلف از گذشته و تاریخ شان سنت های بسیار زیادی دارند و به ان ها بسیار پایبند هستند. بسیاری از این کشور ها امروزه نیز از سنت های باستانی برای درمان بیماری ها استفاده می کنند. این درمان گاهی بیش از یک هزار سال قدمت دارد و حتی ممکن است تاثیر خاصی نیز نداشته باشد اما بازهم مردم دست از انجام آن بر نمی دارند.
جن گیری

http://karballa.ir/images/karballa1/ss91-11-161.jpg

یکی از روش های عجیبی که از گذشته تا به حال در بسیاری از کشورهای خرافی از جمله چین و هند استفاده می شود جنگیری برای از بین رفتن بیماری های مختلف است. این راه درمان بسیار عجیب است چرا که در آن بیمار در یک نقطه می نشنید و فرد دیگری وردهایی را زیر لب می گوید  و جنی را برای درمان آن ها احضار می کند. این روش بسیار عجیب و غیر قابل باور است و قطعا نتیجه ای ندارد اما همچنان افراد زیادی به آن ایمان دارند.
برق درمانی

http://karballa.ir/images/karballa1/ss91-11-160.jpg

این روش که یکی از بی رحمانه ترین روش های درمان بیماری های مختلف است در سال ۱۹۳۸ و در آمریکا به وجود آمد. در این روش بیمار روی یک تخت خوابانده می شود و سپس جریان های چند صد ولتی به بدن او متصل می شود. این راه درمان بسیار درد آور است و همچنین عوارض جانبی بسیاری دارد که ازجمله آن های می توانیم به از دست دادن حافظه، سرگیجه و حالت تهوع اشاره کنیم. این روزها این روش به نسبت کمتر استفاده می شود اما همچنان سالانه هزاران نفر تحت این درمان قرار می گیرند.
زنبور درمانی

http://karballa.ir/images/karballa1/ss91-11-159.jpg

یکی از راه های عجیب درمان بیماری های مختلف استفاده از نیش زنبور برای از بین بردن ویروس ها و یا دیگر مشکلات است. این روش درمانی از هزاران سال پیش در میان مردم کشورهای مختلف رواج داشته است. این روش چند سالی است در بیمارستان های برخی از کشورهای مختلف دنیا استفاده می شود و به تازگی محققان به نکته رسیده اند که نیش زنبور می تواند کمک به سزایی در از بین بردن بیماری سرطان کند.
انگل برای آلرژی

http://karballa.ir/images/karballa1/ss91-11-158.jpg

یکی از روش های درمان آلرژی که حتی بسیاری از پزشکان را متعجب کرده است انگل درمانی است. محققان در دهه ۷۰ میلادی دریافتند که برخی از قوم های باستانی از انگل های روده برای درمان بیماری های مختلف استفاده می کرده اند. آن ها تعدادی از قبلیه های آفریقایی که به این بیماری مبتلا بوده اند را انتخاب کردند و متوجه شدند که آن هایی که دچار این انگل و یا کرم های قلاب دار در بدنشان هستند کمتر به آلرژی دچار می شوند. افراد زیادی هستند که هر ساله به آفریقا سفر می کنند تا انگل ها وارد بدنشان شود به گفته بیماران این روش بسیار دردناک و زجر اور است.
خوردن ماهی زنده

http://karballa.ir/images/karballa1/ss91-11-157.jpg

یکی از روش های درمانی باستانی که نزدیک به ۲۰۰ سال قدمت دارد خوردن ماهی زنده برای درمان آسم است. این روش در هند طرفداران بسیار زیادی دارد و همه روزه افراد زیادی آن را تجربه میکنند. در این راه درمانی باید یک ماهی کوچک را زنده و بدون جویدن قورت داد و سپس یک قرص مخصوص خورد و ۴۵ روز نیز از یک رژیم غذایی خاص استفاده کرد. افرادی که این روش را اجرا می کنند معتقدند تا به حال افراد زیادی بوده اند که به کمک این روش درمان شده اند. البته همیشه افراد اماده خوردن یک ماهی نیستند و ممکن است دچار مشکلاتی شوند.
مرگ درمانی

http://karballa.ir/images/karballa1/ss91-11-156.jpg

یکی از درمان های عجیبی که به تازگی در چین به وجود آمده است "مرگ درمانی" نام دارد. در این نوع درمان بیمارانی که مشکلات روحی و روانی دارند به مراکز خاص مراجعه می کنند و در آنجا در تابوت ها برای مدتی معین می خوابند تا مرگ را تجربه کنند. به گفته ابداع کنندگان این درمان"مرگ درمانی" می تواند بسیاری از مشکلات از بیماری های روحی تا استرس های شدید را به خوبی درمان کند و به گونه ای انسانی جدید از تابوت خارج می شود.
ریل درمانی

http://karballa.ir/images/karballa1/ss91-11-155.jpg

این نوع عجیب درمان کردن بیماری ها ریشه در کشور اندونزی دارد و مردم این کشور نیز علاقه خاصی به این نوع درمان دارند. در اندونزی افرادی که مشکلات جسمی و یا بیماری های ساده دارند روی ریل های قطار دراز می کشند تا بیماری هایشان درمان شود. این افراد اعتقاد دارند که پالس های الکتریکی قطار می تواند بیماری های آن ها را درمان کند. این کار از زمان ورود اولین قطارها به اندونزی شروع شده است و البته کار بسیار خطرناکی است چرا که آن ها تا زمان نزدیک شدن ترن از روی ریل بلند نمی شوند.
قلقلک درمانی

http://karballa.ir/images/karballa1/ss91-11-154.jpg

این نوع درمان از گذشته در اسپانیا طرفدار داشته است و البته به نظر یک شیوه درمان پر از خنده و شادی به نظر می رسد اما در اصل نحوه این نوع درمان با قلقلک دادن بسیار تفاوت است. در این نوع درمان ۲  نفر تنها با نوازش انگشتان روی قسمت هایی از بدن افراد که دچار درد شده است باعث می شوند تا رگ های گرفته و عضلات آسیب دیده بهبود پیدا کنند.
شمع درمانی

http://karballa.ir/images/karballa1/ss91-11-153.jpg

شاید اسم این نوع درمان زیاد هم عجیب نباشد اما یکی از شیوه درمان های بسیار پر طرفدار در کشورهای مختلف دنیا است و البته ریشه خاصی برای آن یافت نشده است. در این روش یک شمع در حالی که روشن است در گوش بیمار قرار میگیرد و شروع به سوختن می کند کسی نمی داند آیا واقعا تاثیر خاصی دارد یا خیر. بسیاری از پزشکان این درمان را یکی از عجیبترین ها می دانند و مردم را از انجام آن منع می کنند.
سیلی درمانی
یکی دیگر از درمان های تازه پیدا شده "سیلی درمانی" نام دارد. یک موسسه زیبایی در تایلند این نوع درمان را انجام میدهد و اعتقاد دارد که سیلی زدن به صورت می تواند باعث زیبایی بیشتر افراد شود. این موسسه روش های مختلفی برای سیلی زدن پیشنهاد می دهد و هر کدام از آن ها نیز می توانند فواید خاص خودشان را داشته باشند. مدل های ماساژ، کشیدن پوست و لطیف کردن صورت از جمله پرطرفدارترین انواع سیلی خوردن است..../


 مرکزفرهنگی منتظران حضرت مهدی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic